Асистент в дом за възрастни хора

За наш клиент търсим Асистенти за обгрижване на възрастни хора в старчески домове в различни части на Англия.

Отговорности:

• Подпомагане на възрастните хора с дейности, като измиване, лична хигиена, обличане и хранене;

• Осигуряване на физическа и психическа стимулация чрез участие в развлекателни и социални дейности или събития с жители, както индивидуално, така и в група;

• Поемане на отговорност за физическото и емоционалното благосъстояние и социалните нужди на обитателите на старческият дом;

• Осъзнаване и участие в разработването на специални планове за обгрижване и пълно осъзнаване на нуждите от специализирана грижа;

• Подпомагане на придвижването на обитателите на дома и подкрепа към тях;

• Асистиране при почистването;

Изисквания:

• Много добро ниво на говорим и писмен английски език;

• Нежен, грижовен и състрадателен характер;

• Страстни и желаещи да развиват нови умения

• Добър слушател с търпение;

• Гъвкавост и желание за работа на смени;

• Не е необходим опит, тъй като ще бъде осигурено пълно обучение;

Условия:

• Единична стая, с обща кухня и баня, с наем £ 65-85 на седмица с включени сметки, който е за сметка на кандидата;

Пешеходно разстояние на квартирата от работното място;

• Самолетен билет за сметка на кандидата;

Изпратете Заявка

Size limit for each file is 0.98 GB

    Spearhead Facebook Like Button.

    Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

    Контакти

    • ГЛОБАЛ ДЖОБС ЕООД
    • Адрес: гр. София, бул. "Патриарх Евтимий" 60, ет.1
    • Тел.: +359 2 950 84 17;
    • Тел.: +359 879 129 989;

    • hr@globaljobsbg.com
    • a.milena@globaljobsbg.com
    • s.mitko@globaljobsbg.com